وبلاگ

مقالات سایت
چگونه دسته گل عروس خود را انتخاب کنیم

چگونه دسته گل عروس خود را انتخاب کنیم

ژانویه 24, 2021

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه دسته گل عروس خود را انتخاب کنیم ؟

گل های عروسی شما نقش مهمی در ظاهر کلی عروسی شما دارند. تزیینات گل مناسب ، به محل پذیرایی و مراسم شما فضای بیشتری می بخشد ، در حالی که دسته گل عروس شما می تواند بهترین لوازم جانبی لباس عروس ، برای تعریف لباس شب شما باشد. اما انتخاب دسته گل و گل عروس تقریباً می تواند به اندازه تصمیم گیری در مورد نوع لباس عروس سخت باشد.

به چه تعداد گل نیاز دارید ، کجا باید از آنها استفاده کنید ، چه نوع هایی را باید انتخاب کنید؟

ما می خواهیم تجربه برنامه ریزی و آماده سازی عروسی برای هر عروسی تا حد ممکن لذت بخش و بدون استرس باشد . بنابراین برای اینکه دسته گل عروس شما راحت تر باشد ، ما عواملی را که باید در نظر بگیرید و متداول ترین انواع دسته گل عروس را که می توانید انتخاب کنید ، بیان کردیم.

عواملی که باید در نظر گرفت

میزان بودجه ی شما

قیمت گل عروس و دسته گل عروس شما به اندازه مهمانی عروس ، تعداد و میزان ظرافت گل های تزئینی گل و نوع گل شما بستگی دارد. به طور معمول ، زوجین حدود ۱۰٪ از کل بودجه خود را برای خرید گل خرج می کنند ، بنابراین اگر بدانید که به طور کلی می خواهید برای عروسی خود چه مبلغی هزینه کنید ، می توانید بودجه خود را برای هر نوع گل آرایی و دسته گل از آن تهیه کنید.

هنگام بحث درباره ایده ها با گلفروش ، در ابتدا بودجه خود را به آنها اطلاع دهید تا بتوانند ایده هایی را ارائه دهند که در محدوده قیمت شما قرار دارند. همچنین می توانید با انتخاب ساده ترین تزئینات گل یا تزییناتی که از گل کمتری استفاده می کنند یا گل هایی با انواع کمتری از شکوفه ها استفاده کنید و پس انداز کنید ،اما همچنان به شکل کلی عروسی شما رنگ می بخشد.

به عنوان یک متخصص در همه ی چیزهای گل ، گل فروشی شما یک مشاور عالی برای انتخاب شکوفه ها خواهد بود که با کاهش هزینه ها به محیطی که دنبال آن هستید می رسید.

 

آنچه شما از آن الهام می گیرید

 

شاید بدانید که گلهای مورد علاقه شما گلهای رز کلاسیک یا گل میخک های ظریف هستند ، یا اینکه می خواهید دسته گل و تزیینات گل شما در سایه خاصی از رنگ صورتی قرار گیرد. وقتی شروع به فکر کردن در مورد گلهای عروسی خود می کنید ، همیشه بهتر است از قبل عکس هایی از شکوفه های زیبایی را که دوست دارید پیدا کنید. اما همچنین کمی به بررسی دسته گل های مختلف و ایده های گل بپردازید که شاید فکرش را هم نکرده باشید.

برای شروع جمع آوری ایده های خود ،جهت کمک به دید شما از شکوفه کامل عروس در انتهای این مطلب برای شما بیش از ۳۰ مدل دسته گل عروس قرار دادیم . این به شما کمک می کند تا الگوهایی را در نوع دسته گل و گل آرایی که دوست دارید مشاهده کنید و همچنین هنگامی که شروع به بحث در مورد گزینه ها با گل فروشی خود می کنید بسیار مفید خواهد بود.

اگر می خواهید گل ها را برای نمادین یا فصلی بودن آنها انتخاب کنید ، در مورد شکوفه های مختلف و معانی یا فصلی بودن آنها تحقیق کنید. به عنوان مثال ، میخک های سفید به عنوان نمادی از شانس در نظر گرفته می شوند ، در حالی که آزالیا نشان دهنده زنانگی است. گل سوسن و گلهای رز همگی گل هایی هستند که در بهار شکوفا می شوند ، در حالی که نیلوفرهای ویکتوریا و لاله های طوطی هر دو گل زمستانی هستند. هرچه دید شما نسبت به گل و دسته گل عروسی واضح تر باشد ، گفتگوهای شما با گل فروشی نیز مثمر ثمر خواهد بود ، زیرا نوع شکوفه هایی که از آنها الهام گرفته اید را می توانید بگویید یا به آنها نشان دهید.

مشاوره و انتخاب صحیح

 

هنگام انتخاب دسته گل عروس و تزیینات گل ، یکی از مواردی که باید بخاطر بسپارید موضوع و طرح رنگ عروسی شماست . شما می خواهید که گلهای شما از ظاهر کلی عروسی شما تعریف کنند ، اما دانستن اینکه چه شکوفه هایی با یک تم خاص یا پالت رنگی خوب کار می کنند بدون شناخت گسترده از انواع مختلف گلها و سبزیجات ، بسیار دشوار است.

به عنوان مثال ، شما ممکن است عاشق گلهای گرمسیری مانند پرنده بهشت ​​و گلهای عشق آبی باشید ، اما این گلها ممکن است در یک عروسی با مضمون روستایی در حومه شهر مناسب نباشد. به همین ترتیب ، دسته های گلهای وحشی روستایی ممکن است در یک عروسی شیک و پیچیده در شهر بی جا به نظر برسند. همچنین مفید است که بدانید در زمان عروسی کدام گلها در فصل قرار دارند. گل های فصلی نه تنها عروسی های فصلی مانند امور سرزمین عجایب زمستانی را تکمیل می کنند ، بلکه گلها اغلب کیفیت و قیمت کمتری دارند زیرا نیازی به حمل آنها از خارج نیست. این مطمئناً نکته ای است که باید در نظر داشته باشید برای عروسهایی که می خواهند هزینه ها را پایین نگه دارند.

ما توصیه می کنیم نمونه های مختلف ، پالت های رنگی و عکس های محل برگزاری ، تصاویر لباس ساقدوش ها و ایده های لباس عروس خود را به مشورت با گل فروشی خود بیاورید. این به آنها کمک می کند تا راهنمایی کنند که کدام شکوفه ها و رنگ ها به خوبی برای لهجه عروسی شما مناسب هستند و متناسب با ظاهر کلی شما هستند.

مشورت با خبرگان

روش های زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا هزینه عروسی شما را پایین نگه دارد . اگرچه در ابتدا ساخت تزئینات گل خود ارزان تر به نظر می رسد ، اما تا زمانی که همه سفارش ها و چیدمان گل ها را انجام داده اید ، ممکن است در آخر آرزو کنید که کاش یک متخصص حرفه ای استخدام می کردید! یک گلفروش باتجربه و یا یک مشاور عروسی که از گلهای عروسی شما برای شما مراقبت کند و به شما راهنمایی های خوبی بدهد ، از جمله چگونگی تحویل و چیدمان گل ها در محل پذیرایی و مراسم شما ، به شما یک امتیاز خوب می دهد تا در آستانه روز خاص خود با فکر باز فکر کنید ، ما در تالار قصر گلها مجرب ترین متخصصین در زمینه گل آرایی را داریم .

انواع دسته گل عروسی

 

دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها  دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلهادسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها  دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها دسته گل عروس- قصر گلها

 

با تشکر از اینکه مطلب ” چگونه دسته گل عروس خود را انتخاب کنیم ” را در سایت قصر گلها مطالعه نمودید.

نویسنده: