وبلاگ

مقالات سایت
رزرو تالار برای مراسم ختم

رزرو تالار برای مراسم ختم

فوریه 20, 2020

در این صفحه از سایت قصر گلها قصد داریم درباره چگونگی رزرو تالار برای مراسم ختم نکات مهمی را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

برگزاری مراسم ختم در تالار

امروزه به دلیل دوری دوستان و آشنایان در مواقع سوگواری ممکن است مهمان های زیادی از شهر های اطراف به تهران بیایند و صاحب مجلس به رسم ادب پس از مجلس ختم از مهمانان دعوت به پذیرایی می کند که ممکن است این پذیرایی برای شام یا ناهار باشد. به دلیل حجم بالای مهمانان و زحمت پذیرایی از آن ها معمولا صاحب مراسم ترجیح می دهد اقدام به رزرو تالار برای مراسم ختم کند. به دلیل فرصت محدود ممکن است نکات مهم در انتخاب تالار ترحیم فراموش شود یا دچار سردرگمی گردند. به همین دلیل در این مقاله ساده ترین روش رزرو تالار برای مراسم ختم را پیشنهاد می دهیم.

چگونگی رزرو تالار برای مراسم ختم

همان طور که گفته شد روش های مختلفی برای رزرو تالار برای مراسم ختم وجود دارد که در ادامه به اختصار چند مورد از ساده ترین و مطمئن ترین آن ها معرفی می گردد.

روش اینترنتی

برای آشنایی و رزرو تالار قصر گلها می توانید در گوگل نام قصر گلها را سرچ کنید یا مستقیم وارد سایت قصر گلها شوید. در قسمت منو انواع منوهای تک پرس، دیس پرس و سلف سرویسی را مشاهده کنید و همچنین عکس سالن هر یک از سه سالن را مشاهده و سالن مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس از طریق واتساپ یا تلگرام درخواست خود را برای کارشناس قرارداد تالار ارسال کرده تا پیش فاکتور شما تهیه و ارسال گردد.

روش تلفنی

در روش تلفنی نیز می توانید به راحتی در تمام ساعات شبانه روز با شماره ۰۹۱۲۲۳۰۰۱۴۷ تماس بگیرید و با کارشناس قرارداد تالار در مورد منوی غذایی، سالن، ایام مورد نظر و بسیاری موارد دیگر صحبت کنید. در این روش نیز در صورت لزوم پیش فاکتور تهیه و از طریق واتساپ ارسال می گردد.

روش حضوری

در روش حضوری رزرو تالار برای مراسم ختم به آدرس میدان فاطمی به سمت میدان گلها بعد از وزارت کشور نبش کوچه ۱/۲ مراجعه حضوری کرده و ضمن بازدید از سالن ها با کارشناس قرارداد در مورد کلیه موارد مورد نظر هماهنگی لازم را به عمل می آید. در ضمن با کلیک بر روی لینک زیر نیز می توانید کوتاه ترین مسیر را به تالار قصر گلها پیدا کنید.

تضمین کیفیت

لازم به است که تالار قصر گلها با بیش از ۱۰ سال سابقه در برگزاری انواع مراسم مشهور به کیفیت غذا و نحوه پذیرایی بوده و در تهیه انواع غذاها از بهترین مواد استفاده می کند.

نویسنده: