وبلاگ

مقالات سایت

آبان ماهی ها بخوانند: از بازیگران متولد آبان تا خصوصیات، عکس پروفایل و کلیپ

اکتبر 25, 2019

اگر یک آبان ماهی هستید و یا کسی را دوست دارید که متولد آبان است پس اینجا جای مناسبی برای همه آنچه به دنبالش می گردید است. در سایت قصر گلها با همراه باشید و در انتها ویدیو کلیپ آبان ماهی ها را از دست ندهید.

 

خصوصیات آبان ماهی ها

آبان ماهی به اقتدار و احساسات شهرت دارند و به طور کلی می توان جنبه های مثبت شخصیت آن ها را اینگونه توصیف کرد: مصمم‌، با اراده‌، پر قدرت‌، محکم‌ و نیرومند عاطفی‌، پراحساس‌، با نفوذ، قوی‌، جذاب‌، گیرا، پرشور و پرحرارت‌.

اما هر شخصیتی جنبه های منفی هم دارد که در مورد متولدین آبان جنبه های منفی کمتر است. یک آبان ماهی در روزهای بدش می تواند شخصی حسود، غیرتی‌، خشمگین‌، پنهان‌ کار، مرموز، لجوج‌، یک‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی‌ باشد.

 

بازیگران و افراد مشهور متولد آبان ماه

متولدین آبان ماه به واسطه خلق و خوی اجتماعی و احساسیشان معمولا در هنر های جمعی موفق می شوند. در بین بازیگران ایرانی هم متولد آبان ماه وجود دارند. از زنده یاد مرتضی احمدی تا فاطمه معتمد آریا و فرامرز قریبیان عزیز.

زنده یاد مرتضی احمدی در روز ۱۰ آبان ۱۳۰۳ در تهران متولد شد و در رادیو، سینما و تئاتر فعالیت داشت و همچنین در خواننده و دوبلاژ نیز منحصربه فرد بود. مرتضی احمدی از چهره های دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران بودند که در ۳۰ آذر ۹۳ از دنیا رفتند.

مرتضی احمدی آبان ماهی

فاطمه معتمد آریا نیز از بازیگران مشهور زن ایرانی متولد آبان ماه است. معتمدآریا در ۷ آبان ماه سال ۱۳۴۰ در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیتش با عروسک گردانی آغاز شد و اکنون یکی از مشهورترین بازیگران ایرانی هستند.

فاطمه معتمد آریا آبان ماهی

فرامرز قریبیان بازیگر و کارگردان محبوب ایرانی نیز در ۲۷ آبان ۱۳۲۰ در تهران متولد شده و سه بار برنده سیمرغ بلورین نقش اول مرد شده است.

فرامرز قریبیان آبان ماهی

 

عکس پروفایل مخصوص آبان ماهی ها

کلیپ جشن تولد آبان ماهی ها

تالار پذیرایی قصر گلها با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه برگزاری انواع جشن ها مفتخر است میزبان جشن تولد متولدین آبان ماه با تخفیف ویژه باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۹۵۰۵۰۰

نویسنده: