وبلاگ

مقالات سایت
ایده های ناب برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان

ایده های ناب برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان

اکتبر 17, 2019

روز تولد روزی خاص در زندگی هر فردی است. گرفتن تولد برای کسانی که دوستشان داریم بسیار لذت بخش است. شاید بسیاری از ما منتظریم تا روز تولد عزیزمان از راه برسد و با کارهای غیر منتظره او را هیجان زده کنیم. یک تولد معمولی شامل پخت یا خرید یک کیک تولد است و هدیه ای برای شخص مورد نظر.

گرفتن تولد برای بچه ها معمولا راحت تر است، زیرا کلی ایده جالب و سرگرم کننده مخصوص بچه ها وجود دارد که با کمترین آنها نیز به بچه ها خوش می گذرد، ولی جشن تولد بزرگسالان کمی پرچالش است و شاید برخی از ایده هایی که برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان به ذهنمان می آید بچگانه باشد. اما با ایده هایی ساده اما جذاب می توانیم شور و هیجانی بزرگسالانه به جشن تولدهایمان بدهیم. اگر به دنبال ایده هایی جالب برای جشن تولد بزرگسالان هستید با تالار قصر گلها همراه باشید.

 

ایده های برگزاری جشن تولد بزرگسالان

یکی از کارهای جالبی که برای تولد بزرگسالان می شود انجام داد، استفاده از عکس های دوران کودکی و نوجوانی آنها است. شما می توانید عکس های بامزه از کودکی او را انتخاب کنید و برای تزیین فضای تولد از آنها استفاده کنید. حتی می توانید عکس ها را روی یک وایت برد نصب کنید و از مهمانان بخواهید در یک کلمه عکس را توصیف کنند و زیر آن بنویسند و یا اگر خاطره ای از آن عکس دارند تعریف کنند.

 

به اندازه سن فرد موردنظر بادکنک هلیومی تهیه کنید و عکس های مربوط به هر سن او را از یک سالگی تا رسیدن به سنش به یک بادکنک ببندید. سپس بادکنک ها از در ورودی تا فضای جشن تولد بچینید. عزیزتان از ورودی تا رسیدن به سالن تولد خاطراتش را با عکس هایش مرور خواهد کرد.

 

یک کلیپ درست کنید و همین عکس ها را در آن بگنجانید و یک موزیک نوستالژی بر روی آن بگذارید. با ورود شخص موردنظرتان کلیپ را با صدای بلند پخش کنید.

 

یک تم برای فضای تولد در نظر بگیرید. مثلا تم را مطابق با شغل یا علایق شخص درست کنید. برای مثال اگر شخص در زمینه موسیقی، خیاطی، نقاشی، نظامی، اداری یا هر زمینه دیگری فعالیت دارد، تم را مطابق با آن درنظر بگیرید و از رنگ خاصی برایش استفاده کنید.

 

در کنار خوراکی هایی که تدارک دیده اید از نوستالژی ها استفاده کنید، مثلا بستنی های آلاسکا، پفک نمکی، اسمارتیزهای رنگی، یخمک و نوشمک، نوشابه های شیشه ای و غیره را در کنار دیگر خوراکی ها سرو کنید. همچنین می توانید خوراکی هایی را که می خواهید درست کنید در سایزهای کوچک و ریز تهیه کنید. تضاد سن فرد موردنظرتان با سایز خوراکی ها جالب و بامزه است.

 

به جای سفارش یک کیک تولد بزرگ از کاپ کیک های مینی سفارش دهید که با خامه و ژله تزیین شده است. می توانید به تعداد سن فرد این کار را بکنید و مثلا اگر سن شخص ۴۰ سال است ۴۰ کیک تولد کوچک را با سلیقه در کنار هم بچینید. این گونه پذیرایی مهمانان با کیک تولد نیز راحت تر خواهد بود.

 

حتما در مراسم تولد سعی کنید سری به دیوان حافظ بزنید و برای هم فال بگیرید. همچنین اگر می توانید با هم مشاعره کنید.

 

یک تابلوی آرزوها درست کنید و از مهمانان بخواهید هر کدام یک آرزو برای شخص بکنند. سال بعد که باز هم تولد گرفتید ببنید کدام یک از آرزوها برای فرد برآورده شده است. برای کسی که آن آرزو را کرده بود یک هدیه بخرید.

 

برای دادن هدیه به شخص موردنظرتان ببینید اخیرا قصد خرید چه چیزهایی را داشته که یا فرصت نکرده بخرد و یا بودجه کافی آنرا نداشته است. این گونه مطمئن باشید او بسیار خوشحال شده و از توجه شما به او نیز شگفت زده خواهد شد.

ایده های ناب برای برگزاری جشن تولد بزرگسالان

نمونه دیزاین سالن تولد در قصر گلها

نویسنده: